, gv-pdxokehgqfb2a4.dv.googlehosted.com
  • https://www.facebook.com/CobanogluTel
  • https://twitter.com/cobanoglutel

Panel Çit

Boyalı çit,hazır ucuz panel çit

PANEL ÇİT

Panel çit boyalı ucuz çit teli Galvanizli tellerden tam otomatik makinelerde punta kaynak teknolojisi ile imal edilmektedir.Panel çit oluşturan yatay ve dikey demir çubukların kesit kalınlıkları ve uygulanan hadvelendirilmiş dekoratif form darbelere,eğilmelere karşı mukavemet ve dik duruş sağlar.Malzeme ömrünü etkileyen korozyona karşı panel çitlerde ve bağlantı direklerinde en uygun kesitte metal kalınlıkları kullanılmıştır.Metaller üzerine koruyucu galvanizleme işlemi yapılıp daha sonra dış ortamlara karşı dayanımlı polyester esaslı boya elektrostatik fırınlama sistemi ile uygulanmıştır.Bu sayede paslanmaya ve renk solmalarına karşı uzun ömür kazanmıştır.

Panel çit birinci derecede güvenlik ve sınır belirleme amacının yanında,dekoratif yapısı ile binalarınızın çevresinde,görsel kirlilikten uzak,estetik,yapınıza bir sınır perdesi oluşturur.

Standart üç ayrı ölçüdeki panel çitlere uygun montaj direkleri ve hazır montaj elemanları ile birlikte montajı çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Kullanım yerleri:Villa bahçeleri,Toplu Konut Apartman çevreleri,Sanayi Yapıları çevreleri,Fabrikalar,Spor tesisleri,Bahçeler,Siteler,Depolar,Dekoratif ve Güvenlik amaçlı çevre alanları

Panel: Sıcak Daldırma Galveniz Üzeri E.S.Fırın Boyalı - mukavemet arttırıcı '' v '' bükümler tek çubuk

Panel Yükseklikleri: 80 cm / 100 cm / 120 cm / 150 cm / 170 cm / 200 cm 

Panel Uzunluğu: 250 cm 

Göz Aralığı: 5 x 15 cm 

Tel Çapı: 4,5 mm / 5.00 mm. 

Profil: Sıcak Daldırma Galveniz Üzeri E.S.Fırın Boyalı 

Profil Ölçüsü: 60 x 60 x 1,5 mm. 

Renkler: Tüm RAL Renk Scalası 

Kelepçe: UV Korumalı Kırılmaz Plastik 

Kelepçe Bağlantı Elemanları: Paslanmaz İnox Somun - Civata

 

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Hava Durumu
Site Haritası